"Za trud, za serce, za uśmiech – dziękujemy"

Kliknij aby przejść do galerii

13 października 2017 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której uczniowie wyrazili wdzięczność i uznanie dla pięknej, ale trudnej pracy nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. W tym roku uczniowie klasy II a, III a i III c (pod kierunkiem pani Kingi Wesołowskiej i pana Mirosława Bednarczyka) przenieśli widzów na Olimp, gdzie odbyła rada pedagogiczna. Zeus, Apollo, Syzyf, Demeter, Atena, Herkules, Westa, Hermes, Ares i Posejdon dyskutowali o urokach pracy pedagogicznej i poszukiwali złotego środka do pracy z młodzieżą. Piosenki w wykonaniu Wiktorii Witkowskiej, Aleksandry Gąski, Julii Kosno, Joanny Kobel, a szczególnie Łukasza Zawadzkiego i  Wiktora Matli na długo pozostaną w naszej pamięci.