Festyn Rodzinny 2017

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny! Majsterkowanie z Castoramą, występy uczniów naszej szkoły, stoiska z pysznościami czy fantolandia – te i wiele innych atrakcji mogli dostrzec uczestnicy naszego dorocznego festynu. Uczniowie, nauczyciele wraz z rodzicami prężnie działali, by taka impreza była dla wszystkich miło spędzoną niedzielą. Uczniowie LO im. H. Sienkiewicza z Szydłowca pokazali, jak udzielać pierwszej pomocy. Nie zabrakło również talentów z pracowni muzycznej „Piano”. Zamki dmuchane, pokazy radiowozu i wozu strażackiego to kolejne punkty naszej imprezy. W trakcie festynu w budynku szkoły odbywała się akademia z okazji Dnia Matki, natomiast na zewnątrz warsztaty rolkarskie „Rolki za uśmiech”. Nad zdrowiem wszystkich czuwała służba medyczna. Wszyscy miło i spokojnie ten czas spędzili z nami.

Organizatorzy festynu dziękują wszystkim sponsorom, realizatorom oraz wszystkim innym osobom, które przyczyniły się do organizacji festynu. Gościom dziękujemy za przybycie! Do zobaczenia za rok!

Wideo z festynu:

Zdjęcia z festynu: (wciąż są aktualizowane)

Kliknij, by przejść do galerii zdjęć