Kolejny rok edukacji za nami!

Mszą święta o godzinie dziewiątej rozpoczęliśmy ostatni dzień zajęć lekcyjnych. Oczywiście, formalnie rok szkolny trwa do 31 sierpnia, o czym boleśnie przekonają się uczniowie zdający egzaminy poprawkowe, ale większa część wspólnoty uczniowskiej dziś po raz ostatni przekroczyła próg szkoły. Najpilniejsi zostali nagrodzeni, wszyscy obdarowani świadectwami a dla nauczycieli nadszedł czas podsumowań całorocznej pracy, które oficjalnie nastąpi na środowym zebraniu Rady Pedagogicznej. Życząc udanych wakacji, nasz zespół redakcyjny ufa, że nasi czytelnicy będą odwiedzać szkolne strony również w czasie wakacji – będziemy je sukcesywnie aktualizować o kolejne materiały, które są w trakcie postproduckji, a ta, niestety, jest dość czasochłonna!

Dziś zapraszamy do obejrzenia relacji z dzisiejszej mszy św.!

Galeria zdjęć:

Kliknij, by przejść do galerii