NAGRODA DLA „MEDALOWEJ KLASY”

Dnia 24 października 2017 roku uczniowie klasy IIIc wraz z chętnymi kolegami z klas II pod opieką pani Beaty Leśniewskiej oraz pedagoga szkolnego – pani Marioli Majstrak wybrali się do radomskiego kina – Helios, na ekranizację bestsellerowej powieści Nicoli Yoon pt. „Ponad wszystko”. Film opowiada o osiemnastoletniej Maddy, cierpiącej na rzadką chorobę, żyjącej w sterylnym domu, którego nigdy nie opuszczała. Wszystko się zmieniło, gdy do domu obok wprowadził się Olly. Nastolatków łączy silna więź i są w stanie zrobić wszystko, by móc być razem, doskonale wiedząc o możliwych konsekwencjach. Po wyjątkowym seansie, w którym uczestniczyli tylko nasi gimnazjaliści odbyła się krótka pogadanka dotycząca buntu w okresie dojrzewania. Najaktywniejsi uczniowie otrzymali drobne upominki. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że wycieczka była udana i zadowoleni wrócili do szkolnych murów. Zachęcamy do rywalizacji w tegorocznej edycji konkursu „Klasa na medal”.

Kliknij na obrazek, aby przejść do galerii