OSIĄGNIĘCIA POZASPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

OSIĄGNIĘCIA POZASPORTOWE  UCZNIÓW PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W JASTRZĘBIU- ZESTAWIENIE ZA I SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

sukcesy

♦ Bąk Łukasz (IIIa), Parszewska Milena (IIIa) – Zakwalifikowali się do II etapu rejonowego konkursu chemicznego.

♦ Tuszyńska Lena (IIIa) – III miejsce w powiatowym konkursie recytatorskim im Jana Pawła II.

♦ Kuźdub Katarzyna (IIIb), Gromek Weronika (IIc) – Wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji obcojęzycznej  (j. niemiecki)

♦ Węgrzyn Dominik (IIb) – II miejsce w konkursie recytatorskim poezji obcojęzycznej (j.angielski)

♦ Kuźdub Katarzyna (IIIb) – Zakwalifikowała  się do II etapu kuratoryjnego konkursu z j.niemieckiego

♦ Kuźdub Katarzyna (IIIb) – Zakwalifikowała  się do II do regionalnego konkursu