Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej

7 lutego 2013, w PG im. Jana Pawła II w Szydłowcu miały miejsce powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców. W ostatnich dwóch latach nasza szkoła musiała chylić czoła drużynie z Chlewisk, dwukrotnie przegrywając w finale. Tym razem, w pełni zmotywowani i znający swoje możliwości przystąpiliśmy do rozgrywek. Na samym początku odprawiliśmy z kwitkiem PG w Mirowie (2:0) i PG nr 2 w Szydłowcu (2:0), wygrywając pewnie grupę. W półfinale spotkaliśmy się z PG w Orońsku, które jako kolejna szkoła nie mogła stawić nam czoła. Po raz kolejny zwyciężyliśmy bez straty seta. W najważniejszym meczu przeciwko PG nr 1 w Szydłowcu pozostało nam jedynie postawić przysłowiową „kropkę nad i”. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 (25:13, 25:18).W każdym z nas wybuchnęła ogromna radość. Zarazem cel, którym było zwycięstwo w całych zawodach przyszedł tak łatwo. Podsumowując nikt tego dnia nie miał z nami szans, a każdy z zawodników, począwszy, od świetnie się bawiącej, ławki rezerwowej po podstawową szóstkę zagrał rewelacyjnie.

Opiekunem naszej mistrzowskiej drużyny był pan Mirosław Bednarczyk.

Chłopcom serdecznie gratulujemy!

Zagrali oni w następującym składzie:  Jakub Gromek, Bartosz Tarabasz, Szymon Stefański, Hubert Wójcik, Szymon Walkiewicz, Patryk Kępas, Michał Januszek, Łukasz Bąk, Michał Wąsik, Rafał Gajewski, Bartłomiej Janiszek i Eryk Bednarczyk.

przyg. Jakub Gromek