Bal Wszystkich Świętych

Kliknij aby przejść do galerii

30 października dzieci z klas 0 – III Publicznej Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Jastrzębiu bawiły się na „Balu Wszystkich Świętych” zorganizowanym przez Mini Samorząd Uczniowski. Celem balu było ukazanie radości, piękna i dobra płynącego z tego święta. Dzieci ubrane w piękne, kolorowe stroje swoich świętych patronów bawiły się przy piosenkach, tańcach i konkursach. W organizację zabawy włączyli się również uczniowie klasy 7, którzy przygotowali dla młodszych kolegów i koleżanek taneczne animacje. Rodzice zorganizowali sklepik z pysznymi ciastami i napojami. To był bardzo udany bal!
Nad bezpieczeństwem dzieci czuwały panie: Renata Czarnota, Anna Przytuła, Joanna Lech, Jolanta Kobierska oraz Rodzice, za co serdecznie dziękują organizatorki balu – Dorota Banach oraz Katarzyna Sasal.