BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

12 lutego 2014 Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu gościła policjantów z Zespołu ds.Nieletnich i Patologii z KPP w Szydłowcu- panią Marlenę Skórkiewicz i pana Piotra Ziębę.

Przeprowadzili oni prelekcję n/t bezpiecznego spędzania ferii zimowych zarówno w miejscu zamieszkania, jak i na wszelkich wyjazdach.

Policjanci wyświetlili film edukacyjny przestrzegający dzieci przed grożącymi niebezpieczeństwami: korzystanie z lodowisk, zjeżdżanie na sankach w miejscach niedozwolonych, kontakty z obcymi, …

Ponadto uczniowie otrzymali wyczerpujące informacje na temat telefonów zaufania dzieci i młodzieży (jak, kiedy i w jakich okolicznościach). Spotkanie zorganizowała pani Renata Stopa- koordynator programu profilaktyki.

przyg. Renata Stopa

Kliknij aby obejrzeć album