Dzień Dziecka w grupie przedszkolnej Oc i Od.
Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z oddziałów OC i OD spędziły czas na wesołej zabawie na świeżym powietrzu. Dzieci puszczały bańki mydlane, malowały kolorową kredą oraz korzystały z placu zabaw. Nie zabrakło również gier i zabaw ruchowych oraz wesołych tańców i zabaw przy muzyce.
Dzień upłynął w radosnej atmosferze, a uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem na to, że wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych chwil.
