Dzień Rodziny

„Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej,

ale na wszystkich strunach serca”.

21 maja w PSP w Jastrzębiu odbył się Dzień Rodziny przygotowany przez p. Renatę Czarnotę- wychowawcę klasy 0b. Tego dnia do szkoły przybyli rodzice i dziadkowie przedszkolaków, by wspólnie z nimi przeżyć ten uroczysty i wyjątkowy dzień. Zerówkowicze pięknie przywitali przybyłych gości i zaprosili do bajkowej krainy, w której zaprezentowali swe recytatorsko- wokalne umiejętności. Ileż to radości sprawili swym najbliższym czarując słowem, śpiewając i tańcząc specjalnie dla nich. Ciepłe słowa o miłości, szacunku, wzajemnej życzliwości padające z ust 5-6 latków wzruszyły niejednego gościa.  A finałowa piosenka wykonana przez przedszkolaków płynąca z ich czystych serduszek z pewnością na długo pozostanie w pamięci: mam, tatusiów, babć i dziadków.

„Dziećmi jesteśmy tylko raz

i nie będzie już drugiego razu,

więc warto dla nas znaleźć czas

by nie było straconego czasu.”

Na zakończenie dzieciaki obdarowały swych najbliższych symbolicznymi prezentami.

Kliknij, aby przejść do galerii.