Gminny konkurs czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania”

10 kwietnia 2018r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Jastrzębiu odbył się gminny konkurs czytelniczy pt. „Mistrz pięknego czytania”, zorganizowany przez panie: Renatę Czarnotę i Annę Przytułę. Celem konkursu było kształcenie umiejętności pięknego czytania oraz rozwijanie nawyków czytelniczych. W konkursie wzięło udział 8 uczniów z klas I-III z Gminy Jastrząb. Laureatami zostali:

– w kategorii klas I Mistrzem Pięknego Czytania została Zofia Środa
z Nowego Dworu; – w kategorii klas II Mistrzem Pięknego Czytania została Alicja Bińkowskaz Jastrzębia; – w kategorii klas III Mistrzem Pięknego Czytania została Alicja Kosno z Woli Lipienieckiej.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Katarzyna Sasal, Barbara Głuch, Dorota Myszkowska. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci nagrody książkowe.

Kliknij, aby przejść do galerii.