KLASA VII A NA ZIMOWYM OBOZIE SPORTOWYM

Po raz pierwszy klasa VIIa wybrała się na obóz zimowy, który jest organizowany dla klas sportowych w naszej szkole.  Pełni nadziei i optymizmu uczniowie wraz z opiekunami p. Katarzyną Sasal i p. Leszkiem Mąkolą wyruszyli  do Białego Dunajca. Podróż upłynęła w miłej atmosferze. W trakcie drogi pilot wycieczki –  p. Marlena Celej w ciekawy sposób opowiadała o atrakcjach, które przygotowała  dla  grupy. Po zakwaterowaniu młodzież w napięciu czekała na instruktorów, którzy przywieźli ze sobą sprzęt narciarski. Lekcji udzielał sympatyczny p. Józef, zapoznał uczniów z regulaminem stoku – dekalogiem narciarza, następnie omówił stoki, z których mieli korzystać przyszli narciarze.  Z każdym dniem uczniowie czuli się coraz pewniej na nartach. Nie obyło się bez upadków, wpadania w zaspy czy przewracania kolegów na stoku.
Po treningu na uczestników czekał gorący posiłek oraz wycieczki krajobrazowe. Zwiedzanie Zakopanego, kąpiel w basenach termalnych, turnieje sportowe, labirynt, ognisko, bilard, czy wieczór filmowy to nieliczne atrakcje
z wymienionych punktów programu. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał certyfikat ukończenia kursu.
Zmęczeni, ale szczęśliwi wychowankowie po sześciu dniach pobytu wrócili do swoich domów. Siódmoklasiści już nie mogą doczekać się następnego wyjazdu w góry.    Aż chciałoby się powiedzieć: Ja Cię, bracie! To była wspaniała przygoda! Wspólne  wspomnienia zostały uwiecznione na zdjęciach. Zapraszamy do galerii.