MAMY ZWYCIĘZCĘ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INTERNETOWEGO „Racjonalne wydatki”

??

Uczniowie z PSP im. T. Kościuszki w Jastrzębiu z klasy 3b gimnazjum w ramach innowacji pedagogicznej „Szkolny Klub Przedsiębiorczości” prowadzonej przez panie Julita Król i Agnieszka Gniadek –   wzięli udział w konkursie internetowym „Racjonalne wydatki”, który był skierowany w sumie do 80 000 uczniów.

Organizatorem konkursu była Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości we współpracy z projektem „Ekonomia na co dzień” realizowanym z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej oraz Fundacją Warszawski Instytut Bankowości .

Celem konkursu była  weryfikacja wiedzy, umiejętności wykorzystywanych do racjonalnego gospodarowania finansami i bezpiecznego korzystania z usług bankowych oraz zmotywowanie uczniów do pogłębiania swojej wiedzy w tym obszarze.  W naszej szkole test  „Racjonalne wydatki” został przeprowadzony 28 maja 2019roku.  W konkursie ogólnopolskim wyłonionych i nagrodzonych zostało  20 uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów w najkrótszym czasie. Wśród zwycięzców znalazł się również uczeń naszej szkoły Dawid Lipiec, który otrzyma dyplom oraz nagrodę rzeczową w postaci kamery sportowej na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Gratulujemy zwycięzcy.