Miniaturki…

4 października 2017r. uczniowie klas IV, V i VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. T.Kościuszki w Jastrzębiu wraz z opiekunkami: Katarzyną Kwintal, Elżbietą Kowalik i Małgorzatą Jasińską wybrali się do kompleksu Świętokrzyska Polana w Chrustach, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji: Oceanarium i Park Miniatur.

W Oceanarium uczniowie podziwiali wielkie akwaria ze zwierzętami wodnymi z całego świata, a przewodnicy z pasją opowiedzieli o niecodziennej ekspozycji i jej mieszkańcach. Uczniowie zwiedzili także Park Miniatur, w którym zobaczyli 20 makiet największych zabytków województwa świętokrzyskiego.

Uczestnicy wycieczki wrócili bardzo szczęśliwi i zadowoleni, czego dowodem był uśmiech na twarzy każdego dziecka.