Nie lubię Czerwonego Kapturka!

Dzień Babci i Dzień Dziadka

To piękne dni dla wnucząt,

Gdy mogą się pochwalić,

Że w szkole się już uczą.

Dzień 21 stycznia 2016 roku był w PSP w Jastrzębiu bardzo uroczysty. Gościliśmy bowiem najdroższe Babcie i wspaniałych Dziadków z okazji ich święta. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Uczniowie klas pierwszych wcielili się
w role aktorów przedstawienia pt,, Czerwony Kapturek dla Babci i Dziadka”. W programie nie zabrakło też wierszy, piosenek i życzeń. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość i łzy wzruszenia. Do życzeń dołączył się również pan dyrektor Zbigniew Sarnat. Nad całością uroczystości czuwały wychowawczynie klas pani Borota Banach i pani Renata Czarnota. Po uroczystej części oficjalnej i wręczeniu Babciom i Dziadkom prezentów, rodzice dzieci zaprosili znamienitych gości na słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków.

Kliknij, aby przejść do galerii