Rozpoczynamy wakacje!

289 dni upłynęło od 2 września do 19 czerwca. Każdy kolejny dzień to nie tylko wydarta kartka z kalendarza , ale realnie przeżyty i doświadczony czas, tysiące chwil pełnych różnorodnych emocji i zdarzeń, sumujących się w kolejny rozdział wielkiej opowieści o dojrzewaniu, jaką każdy z nas pisze swoim życiem. Chociaż te 9 miesięcy i 16 dni wydawało się być odliczane tylko kolejnymi stresującymi sprawdzianami, kartkówkami, konkursami i projektami, to tak naprawdę zapamiętamy głównie ludzi, z którymi dzieliliśmy nasze troski i radości a także zdarzenia wymykające się szarej monotonii szkolnego rytmu życia. W dniu rozdania świadectw, po raz ostatni spoglądamy na kolegów z klasy, nauczycieli i innych pracowników szkoły, trochę, jak na rodzinę, której niektórych członków lubimy, innych niej, ale mamy poczucie, że jesteśmy z nimi częścią większej wspólnoty. Wspominamy wspólne doświadczenia, podsumowujemy efekty pracy, dziękujemy i żegnamy się z nadzieją na rychły powrót. W tym roku szczególnie żegnamy dwie nauczycielki przechodzące na emeryturę – p. Wandę Lisowiec i p. Celinę Zugaj.

Przed nami ponad dwa miesiące oderwania od grafików i harmonogramów, kilkadziesiąt dni dla przygody, późnego i nieregularnego wstawania z łóżka, słońce i zabawa. Pamiętajmy tylko, by przeżyć te wakacje bezpiecznie! A zanim zamkniecie tę stronę na dobre, możecie przejrzeć galerię z ostatniego szkolnego apelu w tym roku:

Kliknij na obrazek, by przejść do galerii