Tobie Babciu i Dziadku najszczersze życzenia składam

” Nie jestem poetą, wierszy nie układam,
lecz Tobie Babciu i Dziadku najszczersze życzenia składam”

1. 01. 2017 roku uczniowie klasy IA z PSP z Jastrzębia wspólnie ze swoją wychowawczynią – Joanną Lech przygotowali „czarodziejski” występ artystyczny dla kochanych dziadków. Dzieciaki wcielając się w różne postacie pragnęły uświadomić swym dziadkom, jak bardzo ich kochają i to, że zawsze
    o nich pamiętają. Dumni, mali aktorzy odegrali swe role po mistrzowsku. Ich recytacja, taniec, śpiew wywołały u niejednego dziadka łzę wzruszenia i radość z posiadania tak wspaniałych wnuków.
    Na zakończenie wnuczęta odśpiewały słynne „Sto lat”, wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki i złożyły życzenia. Do pięknych życzeń dołączyła się także pani wychowawczyni – Joanna Lech, pan dyrektor Zbigniew Sarnat i pani dyrektor Katarzyna Owczarek. Po zakończeniu części artystycznej dziadkowie ze swymi wnukami udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców pierwszoklasistów.
kliknij, by dowiedzieć się więcej