Tuż przed wakacjami…

DSCF5575

Pomimo, że do wakacji zostało już tylko kilka dni, uczniowie naszej szkoły nie tracą zapału do nauki. W piątek 19 czerwca pod okiem ani pani Katarzyny Kwintal i Agnieszki Gniadek czwartoklasiści zaprezentowali gronu pedagogicznemu oraz swoim kolegom i koleżankom swoje zdolności językowe. Z okazji minionego Europejskiego Dnia Języków Obcych zabrali oni widzów w podróż po Anglii, Francji, Rosji i Niemczech. Na zakończenie podróży uczennica klasy szóstej Wiktoria Witkowska pięknie zaśpiewała anglojęzyczną piosenkę.

To jednak nie był koniec niespodzianek. Tuż po przedstawieniu wychowawcy naszych najmłodszych podopiecznych pani Renata Cendrowska i pani Ania Przytuła wręczyły dzieciom nagrody za zdobycie finałowych miejsc w zorganizowanych przez nich konkursach. W pierwszym z nich wraz z tytułem „Najoszczędniejszego ucznia w szkole” upominki otrzymali:  Milena Słomka, Oskar Słomka, Wojtuś Stepięń i Julia Czajkowska.  W drugim mistrzami rachunku pamięciowego klas czwartych zostali: Antoni Walkiewicz, Filip Mąkola i Patryk Surdy.

Gratulujemy!!!

DSCF5551 DSCF5557