Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Dzisiejszego ranka tuż po mszy świętej nasi uczniowie i nauczyciele spotkali się na  uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2019/2020. Powakacyjne spotkanie poprzedzone minutą ciszy upamiętniającą  zmarłą wieloletnią nauczycielkę naszej szkoły p. Wandę Lisowiec  poprowadziła p. dyrektor Beata Przytuła-Bińkowska. Wśród obecnych gości znaleźli się m.in. ks. kan. Zbigniew Tuchowski , Przewodniczący Rady Gminy p. Sławomir Bińkowski oraz Wójt Gminy Jastrząb, który serdecznie powitał wszystkich obecnych, a naszym uczniom życzył wiele radości w nowym roku szkolnym.

Mamy nadzieję, że ten rok będzie obfitował w same dobre oceny, a nowy image naszej szkoły umili naszym podopiecznym  czas spędzany w murach PSP w Jastrzębiu.