WITAJCIE W NASZEJ BAJCE!!!

Przepiękne przebrania, mnóstwo radości, ciepła i uśmiechu, doskonała atmosfera oraz wspaniałe upominki sprawiły, że dzień 6 listopada w PSP w Jastrzębiu stał się wyjątkowy.  Od samego rana uczniowie klas 0-III szykowali się     do wyśmienitej zabawy, którą poprzedził konkurs  na najładniejsze przebranie za postacie z bajek. I tak zwykłe, szare korytarze zamieniły się w czarodziejską krainę. Po szkole  przechadzał się  król z królową, za nimi podążali piraci w asyście pięknych księżniczek, a na straży stał dzielny muszkieter Jaś, który bronił Pszczółki Mai. Tu i ówdzie można było spostrzec wilka, spotkać Księżniczkę Elzę z Czerwonym  Kapturkiem oraz zajączka ukrytego gdzieś w kącie.  W ramach Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, który hucznie i wesoło odbył się w naszej szkole,  wyłoniono zwycięzców konkursu na najładniejsze przebranie. Pierwsze miejsce zdobyła Amelia Figarska za strój Pippi Långstrumpf, drugie miejsce przypadło Księżniczce Elzie, czyli Zuzannie Banaszczyk, na trzecim miejscu uplasował się  Mikołaj Basiak w stroju Pajacyka. Wyróżnienia otrzymali: Natalia Karbarz, Wojciech Kowalczyk, Jolanta Czerska, Paweł Kaluga, Daniel Kowalczyk.  Nagrody wręczyła wicedyrektor p. Katarzyna Owczarek przy pomocy ks. Marcina Pęciny, pp. Marii i Katarzyny Sasal, p. Emilii Basiak oraz  organizatorki przedsięwzięcia –  p. Doroty Banach.  Wszystkim serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę.