Witamy wakacje!

22 czerwca zakończyły się zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2017/2018. Podczas uroczystego apelu w obecności władz Gminy, księży i reprezentantów Rady Rodziców, uczniowie odebrali świadectwa promocji do następnych klas, a niektórzy nagrody rzeczowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, stuprocentową frekwencję lub ofiarną pracę na rzecz szkolnej społeczności.

Podczas apelu pożegnaliśmy wieloletnią pracownicę naszej szkoły, p. Ewę Dziubę, która przechodzi na emeryturę. Dziękujemy pani Ewie za godziny spędzone na rzecz edukacji wielu pokoleń uczniów z naszej gminy i życzymy wielu radosnych chwil w czasie zasłużonego wypoczynku!

Administratorzy strony dziękują Czytelnikom za kolejny wspólny rok i życzą udanej regeneracji sił! Zachęcamy do nadrobienia czytelniczych zaległości na naszej witrynie!

Kliknij, aby przejść do galerii