WYCIECZKA DO WARSZAWY

Kliknij aby przejść do galerii

11 października uczniowie klas trzecich PSP w Jastrzębiu wraz z wychowawczyniami
p. Dorotą Banach i Renatą Czarnotą pojechali na wycieczkę do Warszawy. Była to już druga wizyta w tym mieście. Pobyt w stolicy rozpoczęła wizyta w kinie IMAX w sali 3D. Uczniowie obejrzeli w specjalnych okularach film przyrodniczy pt. „Pod taflą oceanu”. Dzieci podziwiały różnorodność roślin i zwierząt żyjących w wodach oceanów. Film wywarł na nich ogromne wrażenie. Kolejnym punktem wycieczki był Stadion Narodowy, gdzie dzieci mogły się poczuć jak prawdziwi kibice zasiadając na arenie stadionu. Zwiedziły również szatnie i pomieszczenia socjalne, w których do meczów przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski. Po tych emocjach wszyscy z ochotą udali się na pyszny obiad, który zjedli z apetytem. Ostatnim punktem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik, gdzie wszystko można dotknąć, przesunąć, spróbować przekręcić, przetestować i sprawdzić. Uczniowie wzięli udział w warsztatach edukacyjnych w Majsterkowie, gdzie pod okiem animatorów wykonali różne modele i zabawki. To była bardzo udana wycieczka!