„Ach, co to był za dzień”

24.11.2017r. oddziały zerowe z PSP z Jastrzębia wzięły udział w Międzynarodowym Święcie Pluszowego Misia.

Każde dziecko tego dnia przyszło do szkoły ze swym ulubionym pluszakiem, by w jego towarzystwie przemiło spędzić czas. Na początku zerówkowicze poznali historię Święta Pluszowego Misia i obejrzeli kilka bajek, których głównymi bohaterami były oczywiście misie.

Tego dnia dzieciaki brały także udział w wielu zabawach taneczno – ruchowych, próbowały miodu – ulubionego przysmaku ich pluszowych przyjaciół, prezentowały także swoje umiejętności wokalno – recytatorskie oraz plastyczne.

Dzień ten obfitował w wiele niezapomnianych i niecodziennych wrażeń, czego dowodem był szczery uśmiech widoczny na twarzy każdego przedszkolaka.

Organizatorami tej szkolnej uroczystości były panie wychowawczynie oddziałów zerowych Renata Cendrowska i Jolanta Kobierska.

Ogłoszenie wyników konkursów wkrótce.