DZIWNA PRZYGODA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

pod takim hasłem w bibliotece szkolnej Publicznej Szkoły Podstawowej
w Jastrzębiu odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych. Jest to stała impreza, która odbywa się pod koniec
I semestru. Tym razem uczniowie zostali zaproszeni na inscenizację, która uczyła właściwego obchodzenia się z książkami. Ponadto pierwszoklasiści wykazali się znajomością bajek i tym to sposobem pomogli wrócić bajkowym postaciom do swoich właściwych bajek. Po złożeniu uroczystej przysięgi pierwszoklasistów pasowano na czytelnika biblioteki szkolnej. Aktu pasowania dokonała ENCYKOPEDIA „WIEM WSZYSTKO”. Działo to się w obecności dyrekcji szkoły pani K. Owczarek, wychowawców oraz bajkowych postaci: „Czerwonego Kapturka, Książek, Kopciuszka oraz Jasia i Małgosi”. Na zakończenie  uroczystości  uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki. Zajęcia zorganizowała Maria Sasal- nauczyciel bibliotekarz. W rolę bajkowych postaci wcieliły się uczniowie klasy trzeciej, za co serdecznie im dziękuję. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Kliknij, by przejść do galerii