Pasowanie na czytelnika

Każdy pierwszak obiecuje po książki sięgać z radością, bo czytanie daje wiedzę i jest wielką przyjemnością.

17 stycznia 2017r.  dyrektor ZSP w Jastrzębiu  pan  Zbigniew Sarnat pasował uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej. Uroczystość  odbyła się na scenie wśród bajkowych postaci, które zapoznały najmłodszych uczniów z zasadami korzystania z biblioteki oraz z jej zbiorami  przeznaczonymi właśnie dla nich.

Podopieczni Szkolnego Koła Teatralnego Kurtyna, które prowadzą pp. Magdalena Korzeniowska i Katarzyna Sasal przy współpracy z p. Marią Sasal przygotowali wspaniały występ, który pomógł zrozumieć najmłodszym, że warto szanować książki i sięgać po nie w każdej chwili. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej biblioteki, bo czytanie zmienia świat na lepsze.

Kliknij, by przejść do galerii