MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ RODZIN

nowe

14 maja 2015r. w przededniu Międzynarodowego Dnia Rodzin w PSP w Jastrzębiu odbyła się akademia, podczas której dzieciaki z oddziału 0a pokazały swym bliskim, jak są dla nich ważni. Piękna dekoracja, odpowiednio dobrana oprawa muzyczna, niesamowite stroje, występy maluchów spowodowały, iż zaproszeni goście czuli się tego dnia wspaniale.

Po występie dzieci dyrektor- Zbigniew Sarnat złożył wszystkim gościom najserdeczniejsze życzenia, po czym przedszkolaki wręczyły swoim najbliższym upominki. Po części oficjalnej zebrani goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

W tej niecodziennej uroczystości wzięli udział: babcie, dziadkowie, mamy, ojcowie i dzieci.

Występy maluchów podziwiała także wicedyrektor- Katarzyna Owczarek.

Uroczystość przygotowała wychowawczyni kl. 0a- Joanna Lech, która pragnie serdecznie podziękować rodzicom za pomoc, a szczególnie p. Renacie Piaseckiej, p. Anicie Bąk, p. Annie Karbarz, p. Darii Sławińskiej, p. Marzenie Warso, p. Malwinie Ziętek oraz mamom, które przygotowały ciasta.

Gorące podziękowania należą się również kol. Katarzynie Kwintal za pomoc w obsłudze sprzętu nagłaśniającego.