Mikołajki u przedszkolaków

6 grudnia 2013r. zgodnie z wieloletnią tradycją pod czujnym okiem swojej pani i rodziców przedszkolaki z PSP w Jastrzębiu wyruszyły na poszukiwania Mikołaja.

Nie przeszkodził im w tym silny, porywisty wiatr ani padający śnieg. Udało się Go znależć. Po raz kolejny przyjechał bryczką, którą powoził p. Ireneusz Kosowski. Szczęśliwe i zadowolone maluchy przyprowadziły Mikołaja do szkoły, w której niezwykły gość rozdał paczki : dzieciom, rodzicom, dyrekcji i wychowawczyni grypy. Wszystkie dzieci okazały się bardzo odważne i chociaż na chwilę stanęły obok Mikołaja przytulając się do Jego wspaniałej, białej brody.Końcowym punktem spotkania była zabawa z gościem oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wychowawczyni grupy – Joanna Lech dziękuje mamom za pomoc w zorganizowaniu imprezy, na której obecna była również dyrekcja: Zbigniew Sarnat i Katarzyna Owczarek.