Z WIZYTĄ W SMERFOWYM LESIE

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek – 14 maja 2014r., dzieci z oddziałów „0” obejrzały spektakl pt. „Z wizytą w smerfowym lesie” w wykonaniu artystów z krakowskiego teatru „Edu Artis”, na który wraz z wychowawcami, zaprosiły ich panie z Gminnej Biblioteki Publicznej  w Jastrzębiu. Przedszkolaki obejrzały przygody bohaterów znanej im bajki, którzy w swoim występie zachęcali do dbania o środowisko, ukazując skutki zanieczyszczania przyrody.

Dzieci nauczyły się „Smerfnej rymowanki” oraz „Smerfnego tańca”, który zatańczyły na zakończenie spotkania.

Przedszkolakom bardzo podobały się takie zajęcia. Wracając do szkoły niejednokrotnie powtórzyły „Smerfną rymowankę”, a zapytane, co należy robić, by dookoła było czysto, zgodnie odpowiadały:

– Należy dbać o środowisko.

Kliknij aby obejrzeć galerię