Konkurs fotograficzny „A za oknem biało”

Właśnie się obudziłem i spojrzałem przez okno. A za oknem biało! Tknęło mnie to, by ogłosic konkurs fotograficzny – wszak nie ma chyba  bardziej widowiskowych scenerii, niz zimowy krajobraz! Nadsyłajcie więc Wasze prace ukazujące zimę w różnych jej aspektach do przyszłej soboty na adres meehowgee@o2.pl . W temacie maila prosze wpisać „A za oknem biało”, proszę też, by zdjęcia miały tytuły, a nie symbole nadane przez aparat. Autorzy najlepszych zdjęć zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi, pod warunkiem, że są uczniami naszej szkoły. Uczniowie spoza szkoły mogą zostać nagrodzeni wyróżnieniem na blogu! Pamiętajcie, by wasze zdjęcia nie były poddane obróbce elektronicznej, zaś ich rozmiar nie był mniejszy niż 1 MB (chciałbym wyeliminować w ten sposób zdjęcia zrobione telefonem!!!). Każdy może nadesłać dowolną ilość zdjęć (teoretycznie, im więcej, tym większe szanse). Niezależna komisja oceni zdjęcia pod kątem wartości artystycznej, estetycznej, zgodności z tematem konkursu oraz pomysłowość! Pamiętajcie, najlepsze zdjęcie zimy to takie, na którego widok krew mrozi się w żyłach! Powodzenia!