Rok zmian

Z Bogiem rozpoczęlismy rok szkolny 2008/2009. Rozpoczęta o 8.30 mszę święta celebrował nowy proboszcz jastrzębskiej parafii, ksiądz … W okolicznościowej homilii, ks. proboszcz zachęcił uczniów do rozpoczęcia pracy już od początku roku..

  

Po mszy św. przenieśliśmy się na salę gimnastyczną, gdzie tradycyjne przemówienia wygłosili pani wójt Zofia Kosno i dyrektor Zbigniew Sarnat.

  

W nowym roku szkolnym czeka nas mnóstwo zmian. Przede wszystkim, zniesiony zostaje obowiązek przywdziewania mundurków na terenie szkoły zaś klasy trzecie czeka egzamin z języka angielskiego. Czekają nas też zmiany personalne. Na emeryturę odchodzi p. wicedyrektor Barbara Wanat. Jej miejsce zajmie p. Katarzyna Owczarek.

  

 Na emeryturę odszedł tez pan Mieczysław Oberda, którego miejsce zajmie pan Zbyszek Tomczyk.

  

Na pokładzie witamy rownież nową germanistkę, panią Jolantę Kosno, która zajmie miejsce panny Małgorzaty Matyszczak oraz pania matematyczkę Julitę Król oraz informatyczkę Agnieszkę Gniadek.

  

Zmiany nie ominęły również autora tego bloga, który rozpoczyna nowy etap w karierze zawodowej. Od dziś bowiem, jestem wychowawcą klasy 1b!