szkolne koledowanie

Jest taki dzień, jeden w roku, kiedy szkoła staje sie miejscem magicznym. Nie ma biegania po korytarzach, milknie gwar przerw zaś w salach lekcyjnych nie ma normalnych zajęć. To ostatni dzień przed przerwa świąteczną, kiedy tradycyjnie urządza sie klasowe wigilie i ogląda jasełka. W tym roku, jasełka zostały przygotowane przez panią Anię Gałązkę, za co je z tego miejsca muszę podziękować, gdyż w harmonogramie uroczystości na ten rok szkolny to ja miałem być osobą odpowiedzialną za przygotowanie wigilijnego kolędowania. Niestety, zachorowałem i pani Ania podjęła się mnie zastąpić!


[onet_player v1=”2fSJXT0034″ v2=”” v3=”” v4=”71270″]


Po występie głos zabrał pan dyrektor i złożył świąteczne życzenia. proszę wybaczyć jakość nagrania – w aparacie skończyła sie karta pamieci i musiałem wspomóc się telefonem…

[onet_player v1=”HfTRD50034″ v2=”” v3=”” v4=”71340″]Następnie, uczniowie rozeszli sie do swych sal, by tam wraz z wychowawcami i zaproszonymi nauczycielami podzielić sie opłatkiem i spożyć “wigilijną wieczerzę.” Serdecznie dziękuję klasom 2b i 3c za zaproszenie! Odwiedziłem każdą klasę z aparatem i zrobiłem okolicznościowe zdjęcia.  
1a

  

1c

  

2a

 
2c

 
3b


Po złożeniu sobie życzeń w klasach, uczniowie wędrowali po szkole i składali życzenia swoim kolegom z innych klas.

  

Radosnych i spokojnych świąt życzę i ja czytelnikom bloga.