Ekstremalne Andrzejki

Ostatni dzień listopada przyniósł niespodziewane gwałtowne opady śniegu. Otoczenie szkoły pokryło się grubą warstwą białego puchu, a warunki drogowe zaskoczyły nieprzygotowanych do zimy kierowców, którzy nie zdążyli zmienić opon na zimowe.

Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie odstraszyły gimnazjalistów przed dotarciem na doroczną szkolną zabawę andrzejkową, która rozpoczęła się o godzinie 17.00 a zakończyć miała się o godzinie 20.00. Awaria prądu sprawiła, że zabawa zostana przerwana pół godziny wcześniej! Na szczęście, do tego czasu uczniowie zdążyli zatańczyć sławny taniec belgijski:

Imprezę prowadził i dokumentację fotograficzną przygotował Tomasz Kuźdub z pomocą koleżanek i kolegów, zaś organizatorem był Zarząd SU wraz z Opiekunami.

Kliknij, by przejsć do galerii