Koncert charytatywny "Żyj z całych sił"

Ostatnia niedziela października na pewno zapisze się złotymi zgłoskami w historii naszej szkoły. Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami i p. Katarzyną Sasal zorganizował pierwszy koncert charytatywny, podczas którego zbierano fundusze na rehabilitację ucznia PSP, Filipa. Koncert spotkał się z szerokim odzewem zarówno ze strony artystów oblegających naszą szkolną scenę, jak i publiczności, która nie szczędziła pieniędzy na to, by Filip mógł żyć „z całych sił”. Organizatorzy szczególnie dziękują:

– Filipowi i jego mamie Ani za obecność i niezapomniane łzy wzruszenia, jakie wywołali;

– p. Pawłowi Nowakowskiemu za fachową wiedzę z zakresu akustyki i sprzęt, bez których nasz Koncert nie brzmiałby tak pieknie;

– młodzieży z PG za serce włożone w przygotowanie i przeprowadzenie imprezy;

– Dyrekcji, za wsparcie okazywane w trakcie przygotowań do Koncertu i nieustającą wiarę w młodzież;

– występującym artystom, za oddany za darmo czas i talent:

• uczniom PSP w Jastrzębiu przygotowanym przez p. Małgosię Jasińską;
  • grupie wokalno-teatralnej z radomskiej Resursy i jej opiekunce, p. Marlenie Beresińskiej
  • Angelice Kaludze,
  • Darii Wrzesień i Bartkowi Kepasowi;
  • Agacie Towarek;
  • Sywlii Kosno;
  • Milenie Matyszczak;
  • Zuzi Knop;
  • Oli Kowalskiej;
  • Oli Brzeźniak;
  • Seminaryjnemu Zespołowi Muzycznemu

– przybyłym Gościom, za ofiarowane serce i gotówkę;

– p. Sławkowi Piaseckiemu, za ufundowanie plakatów, puszek kwestarskich i pomoc okazywaną w niezliczonych sytuacjach w trakcie Koncertu;

– rodzicom, Straży Pożarnej, Policji, paniom woźnym za dbanie o ład i porządek podczas imprezy;

– p. Asi Lech, za pomoc w jadłodajni;

– wszystkim niewymienionym osobom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji naszego ambitnego projektu.

Po koncercie, Opiekunowie SU w obecności p. Elżbiety Czyż przekazali zebrane pieniądze w kwocie 3573 zł mamie Filipa.

Oto krótka galeria, w przyszłości zaprezentujemy materiały wideo.

Kliknij, by zobaczyć galerię