Pożegnanie jesieni na Instagramie

Podczas dzisiejszego apelu, Zarząd Samorządu Uczniowskiego wręczył nagrodę główną dla zwycięskiej klasy 1a, która pokonała inne pierwsze klasy podczas Spotkania Integracyjnego. Prezentem był koszyk pełen słodyczy!

Podczas apelu, Zarząd powołał również Rzecznika Praw Ucznia. Została nim Karolina Kamińczak, uczennica klasy 3c a zarazem członek Zarządu. Rzecznik rozpatrywał będzie problemy zgłaszane do uczniów do specjalnej skrzynki kontaktowej zainstalowanej na korytarzu na parterze lub na skrzynkę e-mail pod adresem rzecznik@jastrzab.edu.pl .

Głównym punktem apelu było ogłoszenie zwycięzców konkursu „Jesień na Instagramie”. Wzięło w nim udział 10 uczniów, którzy zamieszczali swe zdjęcia w społeczności programu Instagram. Jury, w składzie Katarzyna Sasal, Agnieszka Gniadek i Michał Gajewski oceniło każde ze zdjęć w skali 1 – 10. Zdjęcie, które zyskało największą ilość punktów zyskało miano „Najlepszego zdjęcia jesieni”, a jego autor otrzymał torbę na laptopa. Jego autorem jest Kamil Dujka, uczeń klasy 2c. Następnie podliczono średnią wszystkich zdjęć każdego z autorów i uczniowie, którzy uzyskali największe średnie, zdobyli kolejno pierwsze, drugie i trzecie miejsce (trzy ex aequo). Nagrody ufundowali Opiekunowie Su. Oto szczegółowa punktacja:

11,20 Aleksanda Kępa
12,40 Dominika Klochowicz
13,75 Katarzyna Kloch
15,00 Sylwia Długosz
15,23 Weronika Gromek
15,67 Angelika Kaluga
15,67 Kasia Misiowiec
15,67 Oliwia góraj
17,80 Aleksandra Kowalczyk
18,82 Kamil Dujka

Zdjęcia z dzisiejszego apelu: