Śpiewające Walentynki

14 luty w tym roku przypada w Środę Popielcową, dlatego obchody święta zakochanych odbyły się dzień wcześniej. Kilka dni przed koncertem na korytarzu wystawiona była skrzynka, gdzie uczniowie wrzucali walentynki, które miały trafić do odpowiednich osób. 13 lutego uczniowie naszej szkoły wystąpili w corocznym koncercie Walentynkowym zorganizowanym przez SU. Scenę oddano w ręce Julii Kosno, Wiktorii Witkowskiej, Joanny Kobel, Aleksandry Gąski, Wiktorii Pastuszki, Bartosza Górzyńskiego oraz Macieja Motyki. Tematem przewodnim były oczywiście utwory o tematyce miłosnej. Drugiego dnia SU otworzyło skrzynkę walentynkową, po czym walentynki trafiły do adresatów.  Nad obsługą techniczną koncertu czuwał Tomek Kuźdub.  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, zapisu live oraz wideo poszczególnych wykonów.

Galeria zdjęć: (fot. Tomasz Kuźdub):

Kliknij, by przejść do galerii zdjęć

Zapis live: (obsługa –  Ula Zawisza)

Kliknij, by przejść do zapisu live (Facebook)

Wideo: (obsługa – Bartosz Górzyński)

Wkrótce! 🙂