Sprawozdanie Szkolnej Komisji Wyborczej

SPRAWOZDANIE Z WYBORÓW DO ZARZĄDU SAMORZADU UCZNIOWSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ PUBLICZNYCH PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

17 września 2014 roku w Zespole Szkół Publicznych w Jastrzębiu odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum. Nad prawidłowym przebiegiem glosowania czuwała komisja uczniowska w składzie: Klaudia Niewadzisz – przewodnicząca, Sebastian Arak, Zuzanna Kramarska i Aleksandra Kowalczyk wraz z opiekunami: p. Michałem Gajewskim i p. Agnieszka Gniadek. Bezpośrednio po głosowaniu komisja wyborcza dokonała podliczenia głosów.

W wyborach wzięło udział 145 uczniów oraz 10 nauczycieli. W sumie oddano 150 głosów, z których 5 było nieważnych. W wyniku przeprowadzonego głosowania do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Publicznego Gimnazjum weszły osoby z największą liczbą głosów, spełniające warunki zawarte w Regulaminie, tj.: Angelika Kaluga IIIb – 39 głosów, Dominik Kopycki IIb – 29 głosów, Dawid Kaczor IIc – 28 głosów oraz Sandra Kowalik IIIa i Karolina Kamińczak IIIc – 20 głosów.

Decyzją Rady SU ustalone zostały osoby funkcyjne:

• Angelika Kaluga – przewodniczący
  • Dominik Kopycki – zastępca przewodniczącego
  • Dawid Kaczor – skarbnik
  • Sandra Kowalik – sekretarz
  • Karolina Kamińczak – sekretarz

W ciągu 14 dni Zarząd Samorządu Uczniowskiego  zostanie zaprzysiężony.

Zarząd SU zapoznał się z Regulaminem.

Nowy Zarząd SU z dyrektorem Zbigniewem Sarnatem i Opiekunami