Walentynkowy koncert serdeczności

Samorząd Uczniowski przygotował moc serdeczności na tegoroczne walentynki. Tradycyjnie, na tydzień przed szkolnymi obchodami święta (w tym roku 10 lutego ze względu na nadchodzące ferie) na szkolnym korytarzu umieszczona została skrzynka, do której wrzucano walentynkowe pocztówki. Walentynkowa poczta została rozdana wczesnym rankiem przez Zarząd SU, zaś kolejnym aktem obchodów święta patrona zakochanych był walentynkowy koncert życzeń, w którym Zarząd SU zadedykował piosenki Dyrekcji, Nauczycielom, Pani Pedagog, pracownikom obsługi i uczniom naszego gimnazjum. Na scenie wystąpili Aleksandra Gąska, Joanna Kobel, Julia Kosno, Aleksandra Motyka, Klaudia Niewadzisz, Wiktoria Witkowska i Bartosz Górzyński. Koncert poprowadziły Olga Wietrak i Patrycja Piętek.

Galeria zdjęć:

Kliknij, aby przejść do galerii