Wybory do MSU 2018

4 października 2018 r. w PSP w Jastrzębiu odbyły się wybory zarządu  Mini Samorządu Uczniowskiego Publicznej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki. Uczniowie zaznaczali nazwisko kandydata na kartach do głosowania, które następnie wrzucali do przygotowanej urny wyborczej. Bezpośrednio po głosowaniu komisja wyborcza podliczyła głosy.

Zgodnie z regulaminem, spośród przedstawicieli klas I-III, w wyniku demokratycznego głosowania powołano nowy zarząd Mini Samorządu Uczniowskiego w składzie:

Jakub Ziętek – przewodniczący

Mateusz Gromek – z- ca przewodniczącego

Jakub  Tomczyk – skarbnik

Krzysztof Czapnik – członek

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowała powołana wcześniej Komisja Wyborcza oraz opiekunki Mini Samorządu Szkolnego Dorota Banach oraz Anna Wakuła.

Gratulujemy i życzymy owocnej oraz satysfakcjonującej pracy na rzecz społeczności uczniowskiej !

Kliknij, aby przejść do galerii.