Dzień Flagi

Od kilkunastu lat w Polsce 2 maja obchodzony jest Dzień Flagi, który stanowi rodzaj hołdu dla jednego z najważniejszych symboli narodowych i został wprowadzony  w celu propagowania wartości patriotycznych.
Również nasi uczniowie wraz z nauczycielami i dyrekcją, chcąc podkreślić podniosły charakter tego dnia, wzięli udział w szkolnych uroczystościach, które rozpoczęli od obejrzenia pięknego przedstawienia przygotowanego przez grupę pięcioklasistów.
Wszyscy obecni tego dnia przeszli również ulicami Jastrzębia, niosąc przygotowane wcześniej flagi i wzięli udział w Biegu dla Niepodległej. Dyrekcja chcąc zapewnić maksymalną opiekę naszym podopiecznym zadbała o eskortę policji podczas przemarszu, a po powrocie uczniowie dostali słodki poczęstunek.

Kliknij aby przejść do galerii