V SPOTKANIE INTEGRACYJNE

wizyta_korczka

5 października 2016 roku odbyło się coroczne V integracyjne spotkanie, w którym udział wzięli uczniowie ze specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Radomiu wraz ze swoimi opiekunami. Jego organizatorami byli uczniowie klasy II a wraz ze swoją wychowawczynią panią Anetą Jarzembińską panią pedagog – Mariolą Majstrak oraz dyrekcją. Cała impreza miała charakter integracyjny. W programie był wyjazd do stadniny koni w Wałsnowie. Wszyscy mogli dotknąć, zobaczyć i zrobić sobie zdjęcie z koniem. Pani instruktor opowiedziała na czym polega pielęgnacja i opieka nad nimi. Opowiedziała także o różnych maściach i rasach tych zwierząt. Główną atrakcją była możliwość zobaczenia młodych źrebiąt. Po powrocie był zorganizowany ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek. Po małej uczcie Pan Dyrektor Zbigniew Sarnat wręczył dyplomy, podziękowanie oraz drobne upominki i pamiątkowe zdjęcie naszym gościom. Podczas całego spotkania panowała miła i życzliwa atmosfera. Mamy nadzieję, że w następnym roku także uda nam się spotkać w tak ciepłej atmosferze.