30 Stycznia uczniowie klasy IIIC wraz z Panią Ewą Dziubą oraz z Panią Wandą Lisowiec odwiedzili Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych im. Władysława „Oseta” Wasilewskiego w Skarżysku-Kamiennej. Dyrekcja szkoły wraz z uczniami klasy 3TFS oraz 4TFU, oprowadzili naszych uczniów bardzo życzliwie po szkole. Zainteresowani uczniowie kierunkiem gastronomicznym mogli wspólnie z uczniami szkoły piec samemu placki i z wielkim apetytem ich próbować, a wielbiciele fryzur mogli poczuć się jak w prawdziwym salonie fryzjerskim. Chłopcy z naszej klasy odwiedzili 3 klasę o profilu mechanicznym. Następnie po wyjściu ze szkoły udaliśmy się na lodowisko. Wspólnie z całą klasą świetnie spędziliśmy tę godzinę czasu.

Zredagowała: Ewelina Chrzanowska

Kliknij na obrazek, by przejść do galerii