Alleluja! Jezus żyje!

W związku z rozpoczynającymi się świętami Wielkiej Nocy, Redakcja szkolnej strony pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Czytelnikom. Przy tej okazji dołączamy zapis tegorocznej akademii świątecznej, przygotowanej przez pp. Katarzynę Kominek i Zbigniewa Tomczyka z udziałem uczniów z klas gimnazjalnych.

Jak Państwo zapewne zauważyli, zmieniła się szata graficzna naszej strony oraz jej ergonomia i funkcjonalność. Mamy nadzieję, że nowa odsłona naszej strony znajdzie uznanie i zrozumienie wśród naszych niezawodnych Czytelników. Na dzień dzisiejszy zostało jeszcze kilka zmian do wprowadzenia, które przeprowadzimy niebawem po świętach.

Dzisiejszą relację zawdzięczamy naszym utalentowanym uczniom klasy 3b, Bartoszowi Góreckiemu (wideo) i Tomaszowi Kuźdubowi (zdjęcia).

Kliknij, aby obejrzeć galerię