Bądź Supermanem, pobij cukrzycę!

Dzisięcioosobowa drużyna reprezentowała dziś naszą szkołę na Powiatowym Festiwalu Piosenki o Zdrowiu w Szydłowcu organizowanym przez powiatową Stację Epidemiologiczno-Sanitarną i Starostwo Powiatowe. Doroczna impreza zgromadziła najlepszych szkolnych wykonawców z terenu powiatu z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów. Chociaż od kilku lat festiwal nie jest konkursem, mimo to poziom wykonań specjalnie ułożonych na tę okoliczność piosenek wzrasta. Nasza tegoroczna piosenka, została przyjęta niezwykle entuzjastycznie i większość komentatorów uznała ją za najlepszy utwór na Festiwalu. Wystąpili w niej:

• Aleksandra Gąska
  • Bartosz Kępas
  • Joanna Kobel
  • Julia Kosno
  • Sylwia Kosno
  • Aleksandra Kuźdub
  • Dawid Rogala
  • Wiktoria Wniarska
  • Wiktoria Witkowska
  • Daria Wrzesień

Nad procesem przygotowania występu czuwali nauczyciele: Agnieszka Szpara, x. Adam Włodek i piszący te słowa Michał Gajewski. Naszemy występowi przyglądał się Wójt Gminy Jastrząb, p. Andrzej Bracha. Poniżej prezentujemy zapis wideo piosenki oraz galerię zdjęć naszej reprezentacji. Więcej zdjęć i nagrań w najbliższych dniach.

Zdjęcia:

Kliknij, by przejść do galerii