Festyn Rodzinny 2016

Wczoraj, tj. 05 czerwca odbył się doroczny Festyn Rodzinny. Jak zawsze, na gości czekała moc atrakcji. Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci z klas zerowych, które przygotowały tańce, występy wokalne i fragment przedstawienia. Pokazy taneczne i występy wokalne prezentowali również uczniowie PSP i PG. Szczególnie gorąco witani na scenie byli zaproszeni goście – artyści występujący w radomskiej Resursie, uczniowie szydłowieckiej pracowni muzycznej Piano, prezentujący pomoc przedmedyczną uczniowie LO im. H. Sienkiewicza w Szydłowcu, czy też zespół Protex z Mirowa, który bawił publiczność w finałowej części imprezy. Zebrani goście mogli uczestniczyć też w atrakcjach towarzyszących imprezie – przedstawieniu klas pierwszych dla mam, pokazom rolkarskim grupy „Rolki za uśmiech”, pokazie tresury psa policyjnego, pokazom strażackim czy też oznakować rower. Najmłodsi mogli skorzystać ze zjeżdzalni, wziąć udział w zawodach sportowych lub wędkarskich albo zamówić tatuaż wodny. Jak zawsze popularnością cieszyła się Fantolandia z atrkacyjnymi nagrodami głównymi oraz tegoroczna nowość – losowanie nagród dodatkowych co pół godziny. W czasie Festynu nikt poczuł się ani głodny – na gości czekał szereg stoisk żywnościowych. Nad zdrowiem gości czuwała służba medyczna.

Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom za wsparcie, osobom występującym za wspaniałe pokazy różnorodnych umiejętności, rodzicom i dzieciom za praktyczną pomoc w organizacji Festynu, wszystkim w jakikolwiek sposób zaangażowanym w przygotowania i przebieg imprezy za pracę na rzecz naszej szkoły. Gościom dziękujemy za przybycie i stworzenie niesamowitej atmosfery!

Zdjęcia z Festynu:

Galeria p. Zbigniewa Tomczyka:

Kliknij, by przejść do galerii

Galeria prac wykonanych przez Tomasza Kuźduba:

Kliknij, aby przejść do galerii

Inne zdjęcia i nagrania wideo opublikujemy w późniejszym terminie!