Granda Angeliki!

Większość z Czytelników naszej strony zapewne pamięta Angelikę Kalugę, która opuściła mury jastrzębskiego gimnazjum w zeszłym roku, jako nie tylko sprawną Przewodniczącą Zarządu SU, ale przede wszystkim, jako utalentowaną wokalistkę uświetniającą swoimi występami szkolne akademie i zgarniającą nagrody w kolejnych konkursach muzycznych. Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pierwszym wielkim recitalu Angeliki, który odbył się na scenie szydłowieckiego Zamku. Nasza absolwentka wykonała kilkanaście owacyjnie odebranych piosenek, z których kilka umieszczamy poniżej. Mamy nadzieję, że wczorajszy występ jest kolejnym ważnym przystankiem w rozkwitającej karierze muzycznej Angeliki! Przy okazji warto wspomnieć, że w chórkach pojawiała się obecna uczennica naszej szkoły, Wiktoria Witkowska!

Galeria zdjęć:

Kliknij, by wejść do galerii