I miejsce…

zawody1

Dnia 26.02.2016r. w Szydłowcu odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców. W turnieju wzięło udział 7 szkół: PG Jastrząb, PG Orońsko, PG Mirów, PG Szydłowiec 2, PG Chlewiska, PG Szydłowiec 1 i PG Majdów. Po rozlosowaniu grup nasza szkoła znalazła się w grupie razem z PG Szydłowiec 2 oraz PG Chlewiska. Starcia z rywalami przedstawiają się następująco: PG Jastrząb – PG Szydłowiec 2 (2:0); PG Jastrząb – PG Chlewiska (2:0). W półfinale trafiliśmy na PG Mirów. Po walce PG Jastrząb – PG Mirów (2:0). W finale nie było tak łatwo, ponieważ rywalizowaliśmy z dobrze zorganizowaną szkołą –  PG Orońsko. Po ciężkiej i zaciętej walce nasza szkoła wygrała 2:1. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

1 miejsce – PG Jastrząb

2 miejsce – PG Orońsko

3 miejsce – PG Mirów

4 miejsce – PG Szydłowiec 2

W skład naszej drużyny wchodzili: Mateusz Kobel, Bartosz Kępas, Dominik Jelonek, Damian Bilski, Dominik Kobel, Jakub Parszewski, Piotr Droś, Piotr Musielewicz, Albert Tomczyk i Krzysiek Adamczyk. Opiekunem drużyny był pan Mirosław Bednarczyk.

?