Klasa na medal – reaktywacja!

Dnia 1 października 2015 rozpoczęła się nowa edycja konkursu” Klasa na medal”, celem którego jest integracja zespołów klasowych poprzez wspólne działania, ćwiczenie umiejętności współdziałania oraz współdecydowania, rozwijanie osobowości i zainteresowań uczniów, budowanie wzajemnego zaufania oraz podnoszenie jakości pracy szkoły.

Zwycięzcą konkursu zostaje klasa, która w rywalizacji międzyklasowej uzyska największą ilość punktów. Punkty będą przyznawane kategoriach:

 Ocena z zachowania średnia za pierwszy semestr(styczeń 2016r

 Frekwencja

 Spóźnienia

 Punkty ujemne

 Godziny nieusprawiedliwione

 Średnia klasy za pierwszy semestr

 Konkursy przedmiotowe i tematyczne ( z wyłączeniem zawodów sportowych)

 Stan czytelnictwa średnia za pierwszy semestr (styczeń 2016)

 Zaangażowanie rodziców w życie szkoły udział procentowy rodziców

 Aktywność w życiu szkoły

Zebrane informacja muszą być przekazywane koordynatorom konkursu do dziesiątego dnia następnego miesiąca. W bieżącym roku szkolnym zbierają informacje Sylwia Łukomska i Wiktoria Witkowska z klasy 1 c.

Zwycięska klasa otrzymuje tytuł „ Klasa na medal” oraz wycieczkę do kina lub teatru ufundowaną przez Dyrektora szkoły.

Zapraszamy wszystkie klasy wraz z wychowawcami do rywalizacji!

Katarzyna Przytuła- Bińkowska

Beata Leśniewska