Let It Snow

W ostatnim dniu zajęć pierwszego semestru odbył się recital świątecznej piosenki anglojęzycznej pt. Let It Snow. Napisaniem scenariusza i produkcją zajęły się uczennice klasy 1b Patrycja Piętek i Daria Wrzesień a nad realizacją czuwali nauczyciele języka angielskiego Dorota Stępień i Michał Gajewski. Konferansjerami byli uczniowie Wiktoria Kozłowska, Dominik Kopycki i Dominik Wegrzyn. Na flecie grała Patrycja Piętek, na gitarze Tomasz Głuch a na melodyce Piotr Lędzion. Śpiewały: Katarzyna Wiederek, Sylwia Sasin, Daria Wrzesień, Klaudia Niewadzisz, Sylwia Kosno i Angelika Kaluga. Nad stroną techniczną czuwali Bartosz Janiszek i Sebastian Arak a film nagrywała Olga Wietrak. Organizatorzy serdecznie dziękują za przybycie Dyrekcji, nauczycielom i uczniom.

Po recitalu zostały rozdane nagrody i dyplomy za Górę Grosza, konkurs Jesień na Instagramie, konkursy pań Wandy Lisowiec i Julity Król oraz podziękowania za udział w WOŚP.

Galeria zdjęć:

Kliknij, by zobaczyć galerię zdjęć

Nagranie wideo: