POWIATOWE ZAWODY W RINGO

IMG_2600

13 maja w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Szydłowcu odbyły się zawody powiatowe w ringo, w których wzięły udział uczennice naszej szkoły. Tak udział w rozgrywkach zrelacjonowała jedna z nich:

„Po losowaniu do pierwszej grupy trafili PG Mirów i PG Szydłowiec nr 2. A W drugiej grupie znalazły się PG Chlewiska, PG Jastrząb i PG Orońsko. W pierwszym meczu ulegliśmy PG Chlewiska 3-1 w drugim meczu pokonaliśmy PG Orońsko 3-1 dzięki czemu wyszliśmy z grupy na 2 miejscu. W półfinale zmierzliśmy się z zwycięzcami pierwszej grupy PG Mirów po długim meczu przegraliśmy 3-2. W meczu o 3 miejsce zmierzliśmy z PG Chlewiska po długim i emocjonującym spotkaniu wzięliśmy rewanż za mecz grupowy i wygraliśmy 3-2.

Nasza szkoła reprezentowana była w składzie: Dominika Adamczyk, Patrycja Basiak, Piotr Droś i Jakub Parszewski. Opiekunem podczas zawodów był Pan Mirek Bednarczyk.”