Stolica biegów!

Dzień 23 września dla uczniów z podstawówek i gimnazjów z powiatu szydłowieckiego będzie pamiętnym dniem. W tym dniu odbyły się Eliminacje do  Inwidualnych Biegów Powiatowych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Imprezę rozpoczęli wójt gminy Jastrząb Andrzej Bracha, wicedyrektor szkoły Katarzyna Owczarek oraz prowadzący biegi Andrzej Koniarczyk. Najpierw odbyły się biegi szkół podstawowych oraz udekorowanie zwycięzców w poszczególnych rocznikach. Potem wystartowali gimnazjaliści. Z każdego rocznika wybrano 12 uczestników, którzy pojadą na dalszy etap biegów. Gimnazjaliści naszej szkoły na podium to: Piotr Droś, Bartosz Kolasa, Konrad Kobyłecki, Dominika Gregier i Nikola Książek. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii.

Podziękowania za obsługę sprzętu i zdjęcia dla Tomka Kuźduba.

Kliknij na obrazek, by przejść do galerii